MALEDIWY

Malediwy w pigułce
Turkusowy ocean, biały drobny piasek i palmy to idealna sceneria na romantyczne wakacje we dwoje. Elegancki, położony na malutkiej wyspie Bodufinolhu oferuje wysoki standard obsługi i komfortowe pokoje w tropikalnym ogrodzie. Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas – skorzystaj z oferty sportów wodnych na plaży, jeśli wolisz relaks i pełne odprężenie – wybierz się do hotelowego centrum spa, oferującego bogatą ofertę masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Na miejscu są także 2 restauracje i bar, gdzie organizowane są wieczory przy muzyce na żywo.

Nasz hotel?
Trzygwiazdkowy, odnowiony na przełomie 2019/2020 r. (pokoje), 75 bungalowów, eleganckie i przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna Farivalhu – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, Envashi Coffee Shop – á la carte, przekąski, desery, napoje chłodzące, Fun Bar – napoje bezalkoholowe, alkohole i koktajle; sklep z pamiątkami, sejf w recepcji (bezpłatny); bezpłatny internet bezprzewodowy w barze; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.
A wyglądał tak:

Nasza krótka relacja:
Na plaży bikini zdecydowanie poczujemy się jak w raju. Delikatnie, mięciutki i idealnie jasny piasek wypełnia plażę. Bardzo spokojne zejście do krystalicznie czystej wody o rajskich kolorach charakterystycznych dla Malediwów. Woda jest bardzo ciepła, 28-29 stopni. Praktycznie człowiek nie chce z niej wychodzić. Panuje tu cisza, spokój i poczucie błogości. To jest chyba to, czego człowiek czasami szuka. Zwykłe nicnierobienie. Czasami trzeba prawda?
Na plaży znajdziemy kilka leżaków, trochę cienia z okolicznych drzew i sympatycznego pana, który sprzedaje pyszne kokosy. Ach to jest to – napić się orzeźwiającej wody ze świeżego kokosa w taki upał. Gdy wypijemy pyszny napój, to czeka nas jeszcze skrobanie równie pysznego miąższu. Palce lizać.
Leżąc w cieniu, czytamy książki, budujemy babki, zamki z piasku. Relaks poziom master. Dookoła niewiele osób. Plaża jest dosyć duża, więc nikt nikomu nie przeszkadza.

Michał N.